Jdi na obsah Jdi na menu
 


5 + KK

Domeček 5 + KK je určený pro maximálně 9 osob.

Jedná se větší verzi plnohodnotného domku od 3,2 x 17,2 do velikosti 3,8 x 18 m.

Skládá se z více místností a kuchyňský kout je spojený s obývacím koutem a zvlášť oddělenou koupelnou s WC.

Na přání je možné obývací pokoj a kuchyň rozdělit, což z jedné strany je koupelna a WC a z druhé kuchyňský kout, nebo lze z jedné místnosti udělat kuchyň samostatnou

 

Koupelna a WC :

Koupelna a WC je kompletně obložena až do stropu keramickým obkladem s keramickou dlažbou nebo linoleem na podlaze. Zařizovací předměty jsou : Umyvadlo se skříňkou, zrcadlo, pákové baterie, sprchový kout nebo vana, ohřívač vody 80 - 100 L, topný žebřík, osvětlení, drátěný program, WC kombi, madla, sprchový set, automatická pračka aj.

 

Obývák + kuchyň :

Kuchyňský kout obsahuje kuchyňskou linku včetně varné desky, odsavače par, ledničky, varné konvice a drobného příslušenství.

Obývák je vybaven TV + ant. elektrický krb, sedací  rozkládací souprava s úložným prostorem, konferenční stolek, koberec, okna, dveře, skříň, polička, konzole + záclony a závěsy.

 

Dětský/studentský pokoj :

Tento pokoj má mnoho různého vybavení. Oba pokoje mají TV + ant., přímotop, skříň, okno, interiérové dveře, koberec, osvětlení, zásuvky, konzole a záclony. Dále dětský pokoj může mít dětskou postel nebo palandu – postýlku a studentský válendu 80 x 200cm, PC stůl, skříň, police

 

Ložnice :

Ložnice je vybavena TV + ant, přímotop, manželská postel 140 x 200 cm, 2 x skříň, okno, interiérové dveře, koberec, osvětlení, zásuvky, konzole a záclony.

 

Dětský/studentský pokoj : ( případně pokoj pro hosty nebo pracovna, případně samostatná kuchyň )

Tento pokoj má mnoho různého vybavení. Oba pokoje mají TV + ant., přímotop, skříň, okno, interiérové dveře, koberec, osvětlení, zásuvky, konzole a záclony. Dále dětský pokoj může mít dětskou postel nebo palandu – postýlku a studentský válendu 80 x 200cm, PC stůl, skříň, police.

 

Pracovna/pokoj :

Pokoj je vybaven TV + ant, přímotop, postel nebo počítačová stěna se stolem a židlí, komody, okno, interiérové dveře, koberec, osvětlení, zásuvky, konzole a záclony.

 

 

 

 

Tepelná odolnost do – 20C ( na požadavek lze až -30 C )

 

Cena : 799.999,-Kč ( + sazba DPH )

 

Doprava po celé ČR v ceně.

 

5-1.png

5-11.png

5-111.png

5-1111.png